Produkty

Aparaty EKG Welch Allyn CP 50
Urządzenia pokazowe - stan idealny.


Welch Allyn CP 50 - to elektrokardiograf, który za pomocą jednego przycisku wykona badanie EKG, które dalej można przeanalizować, zapisać i udokumentować dla właściwej diagnozy pacjentów. Dzięki funkcji Instant-On zapewniającej natychmiastową gotowość do pracy, obsłudze za pomocą jednego przycisku i komunikatom wyświetlanym na ekranie, wskazującym kolejność procedur, elektrokardiograf CP 50 umożliwia specjalistom o różnych poziomach umiejętności i doświadczenia uzyskanie szybkich i wiarygodnych wyników.

Opis produktu:

 

Za pomocą jednego przycisku elektrokardiograf Welch Allyn CP 50 wykona badanie EKG, które dalej można przeanalizować, zapisać i udokumentować dla właściwej diagnozy pacjentów. Dzięki funkcji Instant-On zapewniającej natychmiastową gotowość do pracy, obsłudze za pomocą jednego przycisku i komunikatom wyświetlanym na ekranie, wskazującym kolejność procedur, elektrokardiograf CP 50 umożliwia specjalistom o różnych poziomach umiejętności i doświadczenia uzyskanie szybkich i wiarygodnych wyników. 

 

Lekki, ważący niewiele ponad 2 kg elektrokardiograf CP 50 można łatwo transportować między gabinetami, z jednego piętra na drugie, czy z jednego ośrodka do drugiego. CP 50 jest wyposażony w funkcje komunikacji, umożliwiające współpracę z innymi systemami i skracające czas dokumentowania wyników. Dzięki tym zaletom elektrokardiograf CP 50 spełnia różnorodne oczekiwania użytkowników w szpitalnych ośrodkach zdrowia. 

 

KOLOROWY EKRAN DOTYKOWY

Umożliwia obsługę za pomocą jednego przycisku oraz wykonanie badania w ciągu kilku sekund. 

 

INSTRUKCJE WYŚWIETLANE NA EKRANIE

Oszczędzają cenny czas i zapewniają prawidłowe badanie dzięki sygnalizowaniu słabego kontaktu i odłączenia elektrod. 

 

PROGRAMOWALNE FORMATY RAPORTÓW

Wydruk raportów w wybranym formacie za pomocą drukarki termicznej o wysokiej rozdzielczości. 

 

LEKKI I PRZENOŚNY

Z łatwością można przenosić elektrokardiograf CP 50 między gabinetami, piętrami, a nawet z ośrodka do ośrodka. 

 

- Waży niewiele ponad 2 kg 

- Dostępny opcjonalny stojak na kółkach i/lub walizka ochronna 

- Trwały, litowo-jonowy, szybko ładujący się akumulator o długiej żywotności 

 

Zapis danych w kardiopulmonologicznej stacji roboczej Welch Allyn CardioPerfect™ 

 

- Zarządzanie wynikami badań przeprowadzonych wszystkimi urządzeniami diagnostycznymi współpracującymi ze stacją roboczą 

- Poprawa wydajności dzięki elektronicznemu obiegowi dokumentów i współpracy ze Szpitalnymi Systemami Informacyjnymi (HIS) poprzez interfejs HL7 

- Zapis, przeglądanie, edycja, porównanie wyników oraz dostęp do danych z dowolnego komputera w sieci. 

- Błyskawiczne wyszukiwanie wyników do podglądu i edycji bezpośrednio na ekranie. 

Stacja robocza Welch Allyn CardioPerfect™ 

 

Komunikacja, dostęp i zarządzanie danymi pacjenta. 

Za pomocą portu USB lub Ethernet dane pacjentów można przesłać z elektrokardiografu CP 50 do stacji roboczej Welch Allyn CardioPerfect™, co daje możliwość komunikacji, przesyłu i zarządzania nimi w obrębie szpitalnego systemu informacyjnego. 

 

LEPSZE MOŻLIWOŚCI DIAGNOSTYCZNE DZIĘKI WYKORZYSTANIU TELEMEDYCYNY

Dzięki elektrokardiografowi CP 50 Państwa szpital może zdalnie udzielać pomocy pacjentom, oraz udostępniać wyniki na odległość do analizy przez specjalistów. Stacja robocza CardioPerfect umożliwia odbiór wyników przesyłanych z różnych lokalizacji, załączenie specjalistycznej analizy oraz scentralizowane zarządzanie danymi pacjentów.