Produkty

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Specjalizujemy się w dystrybucji najwyższej jakości aparatury medycznej, rehabilitacyjnej, laboratoryjnej oraz niezbędnych akcesoriów, materiałów eksploatacyjnych.
Poniżej przedstawiamy przykładowe produkty. W celu zapoznania się z pełną ofertą, prosimy o wybór odpowiedniej kategorii z menu w lewej części strony.
Jeżeli nie znajdziecie Państwo w naszej ofercie produktu odpowiedniego dla Was, prosimy o kontakt. Na indywidualne zamówienie sprowadzamy również inne produkty i akcesoria.
Przygotowaliśmy również kilka rodzajów finansowania Państwa nowej inwestycji.
Aparaty EKG Welch Allyn CP 50
Urządzenia pokazowe - stan idealny.

Welch Allyn CP 50 - to elektrokardiograf, który za pomocą jednego przycisku wykona badanie EKG, które dalej można przeanalizować, zapisać i udokumentować dla właściwej diagnozy pacjentów. Dzięki funkcji Instant-On zapewniającej natychmiastową gotowość do pracy, obsłudze za pomocą jednego przycisku i komunikatom wyświetlanym na ekranie, wskazującym kolejność procedur, elektrokardiograf CP 50 umożliwia specjalistom o różnych poziomach umiejętności i doświadczenia uzyskanie szybkich i wiarygodnych wyników.
Ciśnieniomierz Welch Allyn DuraShock 45
Wyjątkowo trwały, odporny na wstrząsy i bardzo dokładny ciśnieniomierz. DuraShock DS45, charakteryzuje się unikalnym zintegrowanym systemem mocowania manometru w mankiecie, przez co jest on mniejszy, lżejszy i prostszy w obsłudze. Manometr posiada możliwość obrotu zegara o 360°, co umożliwia odczyt pomiaru pod dowolnym kątem. Miękka plastikowa osłona tarczy zegara stanowi dodatkowe zabezpieczenie, zaś duża gruszka pompki oraz wysokiej jakości zawór ułatwiają pomiar.
NONIN 7500

Nonin 7500 to uniwersalny przenośny pulsoksymetr cyfrowy o zasilaniu sieciowo-akumulatorowym do zastosowań zarówno w warunkach szpitalnych, jak i w opiece domowej. Może być wykorzystywany zarówno do pomiarów chwilowych i czasowego monitorowania saturacji i pulsu u osób dorosłych, dzieci i niemowląt.
Welch Allyn VSM 300


Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży.
 

Monitor funkcji życiowych serii 300 jest tak zaprojektowany, abyś mógł wybrać dokładnie te funkcje, których potrzebujesz i nie płacić za te, których nie zamierzasz używać. Jeżeli w przyszłości będziesz potrzebować innych funkcji, możesz w łatwy sposób rozbudować zestaw. Każdy aparat VSM 300 obsługuje wszystkie funkcje – pomiar pulsoksymetrii, czterosekundowy pomiar temperatury SureTemp Plus i zintegrowaną drukarkę. Możesz więc być pewien, że Twój aparat sprosta zmieniającym się potrzebom w Twoim środowisku pracy.

Defibrylator AED Bexen Cardio REANIBEX 300 - AED / EKG 3L / MANUAL

Defibrylator AED Reanibex 300 z trybem manualnym, monitorowaniem EKG przy użyciu kabla 3-żyłowego
 
REANIBEX 300 DIA 2356 jest lekkim, nowoczesnym, prostym w obsłudze...
Pulsoksymetr NONIN 9700

Urządzenia pokazowe - stan dobry.


Pulsoksymetry Nonin Avant 9600 i Avant 9700 to nowoczesne, przenośne urządzenia cyfrowe o zasilaniu sieciowo-akumulatorowym do zastosowań w warunkach szpitalnych i ambulatoryjnych. Przeznaczone są zarówno do pomiarów chwilowych, jak i ciągłego monitorowania SpO2 oraz pulsu pacjentów dorosłych, dzieci i niemowląt. Zastosowana cyfrowa technologia obróbki sygnału i redukcji zakłóceń Nonin PureSAT gwarantuje wysoką dokładność pomiarów u pacjentów ruchliwych lub o niskiej perfuzji. Avant 9700 posiada kolorowy ekran graficzny, umożliwiający obserwację krzywej pletyzmograficznej i trendów mierzonych parametrów.

Akumulatory / baterie
Oferujemy szeroki wybór akumulatorów dla Państwa aparatury medycznej, rehabilitacyjnej oraz laboratoryjnej - również starszej (do większości urządzeń dostępnych na rynku, producentów z całego świata).

Posiadamy między innymi akumulatory i baterie do aparatów:
- EKG, EEG, KTG, USG,
- kardiomonitorów, defibrylatorów,
- pomp infuzyjnych,
- pulsoksymetrów,
- stołów i lamp operacyjnych...
KTG głowice
Oferujemy szeroki wybór akcesoriów uzupełniających dla Państwa aparatów KTG.

Posiadamy między innymi:
- głowice US (Cardio, FHR),
- głowice TOCO,
- znaczniki ruchu płodu,
- systemy przywoławcze...
Defibrylator / Monitor REANIBEX 700 - Bexen Cardio

Nowoczesny i prosty w obsłudze defibrylator/monitor.

Defibrylator/monitor Reanibex 700 to nowoczesne, przenośne urządzenie wykonane w technologii defibrylacji dwufazowej, przeznaczone do pracy w warunkach szpitalnych oraz poza nim, np. karetkach pogotowia.
Różne dostępne opcje (tryb AED, stymulacja przezskórna, pulsoksymetria, ekran EL, drukarka, uchwyt karetkowy) pozwalają skonfigurować REANIBEX 700 zgodnie z potrzebami użytkownika.