Produkty

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Specjalizujemy się w dystrybucji najwyższej jakości aparatury medycznej, rehabilitacyjnej, laboratoryjnej oraz niezbędnych akcesoriów, materiałów eksploatacyjnych.
Poniżej przedstawiamy przykładowe produkty. W celu zapoznania się z pełną ofertą, prosimy o wybór odpowiedniej kategorii z menu w lewej części strony.
Jeżeli nie znajdziecie Państwo w naszej ofercie produktu odpowiedniego dla Was, prosimy o kontakt. Na indywidualne zamówienie sprowadzamy również inne produkty i akcesoria.
Przygotowaliśmy również kilka rodzajów finansowania Państwa nowej inwestycji.
Welch Allyn CP 200


Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży.

Usprawnij pracę w gabinecie. Wydajność w rytmie serca.

  • Spoczynkowe, precyzyjne badanie 12-odprowadzeniowego EKG,
  • Opcjonalne oprogramowanie interpretacyjne MEANS,
  • Łatwiejsza analiza krytycznych informacji dzięki podglądowi kolorowego zapisu krzywych EKG na ekranie LCD,
  • Menu w języku polskim,
  • Pełna klawiatura alfanumeryczna oraz dedykowane klawisze funkcyjne ułatwiające dostęp do najczęstszych zadań...
EDAN M3A

EDAN M3A to zaawansowany monitor funkcji życiowych umożliwiający monitorowanie saturacji, pulsu, temperatury oraz nieinwazyjnego pomiaru ciśnienia krwi.
Duże wyświetlacze numeryczne LED oraz pomocniczy LCD, inteligentny system alarmów, komunikacja sieciowa, wbudowany akumulator sprawia, że M3A zapewni wydajne monitorowanie pacjentów praktycznie w każdych warunkach.
Pulsoksymetr NONIN 9700

Urządzenia pokazowe - stan dobry.


Pulsoksymetry Nonin Avant 9600 i Avant 9700 to nowoczesne, przenośne urządzenia cyfrowe o zasilaniu sieciowo-akumulatorowym do zastosowań w warunkach szpitalnych i ambulatoryjnych. Przeznaczone są zarówno do pomiarów chwilowych, jak i ciągłego monitorowania SpO2 oraz pulsu pacjentów dorosłych, dzieci i niemowląt. Zastosowana cyfrowa technologia obróbki sygnału i redukcji zakłóceń Nonin PureSAT gwarantuje wysoką dokładność pomiarów u pacjentów ruchliwych lub o niskiej perfuzji. Avant 9700 posiada kolorowy ekran graficzny, umożliwiający obserwację krzywej pletyzmograficznej i trendów mierzonych parametrów.

SpO2 czujniki / adaptery przedłużające
Oferujemy szeroki wybór akcesoriów uzupełniających dla Państwa aparatury medycznej.

Posiadamy między innymi:
- jednorazowe i wielorazowe czujniki SpO2 (dla dorosłych i dzieci),
- adaptery przedłużające do czujników saturacji,
- klipsy, opaski, uchwyty...

EDAN KTG Cadence II Basic
Aparat przeznaczony do nieinwazyjnej obserwacji parametrów  fizjologicznych u rozwijającego się płodu. Jest stosowany do przedporodowej opieki ambulatoryjnej, opieki szpitalnej oraz monitorowania porodu. Może być używany także przez lekarzy rejonowych do badania w domu pacjentki. Zapewnia dokładne i niezawodne informacje dzięki zastosowaniu ultradźwiękowego przetwornika Dopplerowskiego, techniki zewnętrznego TOCO oraz bezpośredniego pomiaru EKG płodu...
Aparaty EKG Welch Allyn CP 50
Urządzenia pokazowe - stan idealny.

Welch Allyn CP 50 - to elektrokardiograf, który za pomocą jednego przycisku wykona badanie EKG, które dalej można przeanalizować, zapisać i udokumentować dla właściwej diagnozy pacjentów. Dzięki funkcji Instant-On zapewniającej natychmiastową gotowość do pracy, obsłudze za pomocą jednego przycisku i komunikatom wyświetlanym na ekranie, wskazującym kolejność procedur, elektrokardiograf CP 50 umożliwia specjalistom o różnych poziomach umiejętności i doświadczenia uzyskanie szybkich i wiarygodnych wyników.
Welch Allyn VSM 300


Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży.
 

Monitor funkcji życiowych serii 300 jest tak zaprojektowany, abyś mógł wybrać dokładnie te funkcje, których potrzebujesz i nie płacić za te, których nie zamierzasz używać. Jeżeli w przyszłości będziesz potrzebować innych funkcji, możesz w łatwy sposób rozbudować zestaw. Każdy aparat VSM 300 obsługuje wszystkie funkcje – pomiar pulsoksymetrii, czterosekundowy pomiar temperatury SureTemp Plus i zintegrowaną drukarkę. Możesz więc być pewien, że Twój aparat sprosta zmieniającym się potrzebom w Twoim środowisku pracy.

Pompa strzykawkowa Ascor AP 24 Plus


Pompa dwustrzykawkowa AP24+ przeznaczona jest do zastosowań w anestezji, intensywnej terapii, kardiologii, neonatologii, onkologii i innych oddziałach.

 

Pompa AP24+ posiada bardzo przyjazny system programowania parametrów infuzji z możliwością ustawiania: prędkości, prędkości i dawki, prędkości i czasu lub dawki i czasu. 

KTG głowice
Oferujemy szeroki wybór akcesoriów uzupełniających dla Państwa aparatów KTG.

Posiadamy między innymi:
- głowice US (Cardio, FHR),
- głowice TOCO,
- znaczniki ruchu płodu,
- systemy przywoławcze...