Produkty

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Specjalizujemy się w dystrybucji najwyższej jakości aparatury medycznej, rehabilitacyjnej, laboratoryjnej oraz niezbędnych akcesoriów, materiałów eksploatacyjnych.
Poniżej przedstawiamy przykładowe produkty. W celu zapoznania się z pełną ofertą, prosimy o wybór odpowiedniej kategorii z menu w lewej części strony.
Jeżeli nie znajdziecie Państwo w naszej ofercie produktu odpowiedniego dla Was, prosimy o kontakt. Na indywidualne zamówienie sprowadzamy również inne produkty i akcesoria.
Przygotowaliśmy również kilka rodzajów finansowania Państwa nowej inwestycji.
EDAN KTG Cadence II Basic
Aparat przeznaczony do nieinwazyjnej obserwacji parametrów  fizjologicznych u rozwijającego się płodu. Jest stosowany do przedporodowej opieki ambulatoryjnej, opieki szpitalnej oraz monitorowania porodu. Może być używany także przez lekarzy rejonowych do badania w domu pacjentki. Zapewnia dokładne i niezawodne informacje dzięki zastosowaniu ultradźwiękowego przetwornika Dopplerowskiego, techniki zewnętrznego TOCO oraz bezpośredniego pomiaru EKG płodu...
NONIN 7500FO (MRI)


Nonin 7500FO (fiber optic - światłowód) to pulsoksymetr zaprojektowany specjalnie na potrzeby monitorowania niemowląt, dzieci lub dorosłych podczas badań w rezonansie magnetycznym (MRI). Urządzenie może być stosowane jako jednostka stacjonarna lub mobilna.

Ssak medyczny Hersill V7 - przenośne urządzenia ssące
 
Ssaki z Serii V7 są urządzeniami przenośnymi, zasilanymi elektrycznie z prądu zmiennego, stałego lub z akumulatora, przeznaczone są do odsysania wszelkiego rodzaju wydzielin: krwi, śluzu, flegmy itp. Seria V7 jest zaprojektowana dla ratownictwa medycznego, oddziałów chirurgicznych, ginekologicznych itp. a także sytuacji wymagających transportu. Ssaki V7 charakteryzuje bezproblemowa obsługa i niezawodność działania.
Welch Allyn Acuity

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży.
 
Elastyczne monitorowanie za pomocą stacji centralnego monitorowania Acuity firmy Welch Allyn oraz naszych nowoczesnych kardiomonitorów obniża koszty opieki nad chorymi dzięki możliwości natychmiastowego przekształcenia dowolnego łóżka w łóżko monitorowane. W ten sposób można zmniejszyć ilość przenosin pacjentów między oddziałami, ich przekierowań czy odmów przyjęcia. Podłącz kardiomonitory Welch Allyn do sieci w sposób bezprzewodowy lub przewodowy. Jaki będzie rezultat końcowy? Krótszy czas hospitalizacji, większa liczba pacjentów poddanych leczeniu, zwiększona produktywność personelu.
 
Smiths Medical / Pneupac ParaPAC Plus

Respirator reanimacyjno-transportowy paraPAC plus

Wentylacja zastępcza, terapia tlenowa, PEEP, CPAP w jednym kompaktowym aparacie. Możliwość pracy w najbardziej wymagającym środowisku: karetki pogotowia, samoloty i śmigłowce, transport szpitalny, diagnostyka obrazowa MRI.

Defibrylator / Monitor REANIBEX 500 - Bexen Cardio

Lekki i solidny defibrylator/monitor zaprojektowany w miejsca gdzie rozmiar oraz wytrzymałość mają znaczenie.
 
REANIBEX 500 to kompaktowy, solidny i prosty w obsłudze defibrylator/monitor dwufazowy z kardiowersją, zaprojektowany dla służb ratunkowych i w miejsca, gdzie rozmiar oraz wytrzymałość mają znaczenie.
Posiada tryb sterowania ręcznego, AED i treningowy. Monitorowanie z 3-odpr. kabla EKG, możliwość rozbudowy w stymulację oraz saturację...
Welch Allyn Spot Vital Signs LXi

Opieka nad pacjentem na najwyższym poziomie. Błyskawiczny odczyt funkcji życiowych.

 

Nowy Welch Allyn Spot Vital Signs ® LXi posiada tak szeroki zakres opcji i parametrów pomiarowych (więcej niż jakikolwiek urządzenie tego typu dostępne na rynku), że z łatwością skonfigurujesz go do Swoich potrzeb...


Welch Allyn CP 200


Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży.

Usprawnij pracę w gabinecie. Wydajność w rytmie serca.

  • Spoczynkowe, precyzyjne badanie 12-odprowadzeniowego EKG,
  • Opcjonalne oprogramowanie interpretacyjne MEANS,
  • Łatwiejsza analiza krytycznych informacji dzięki podglądowi kolorowego zapisu krzywych EKG na ekranie LCD,
  • Menu w języku polskim,
  • Pełna klawiatura alfanumeryczna oraz dedykowane klawisze funkcyjne ułatwiające dostęp do najczęstszych zadań...
NONIN Avant 9600

Pulsoksymetry Nonin Avant 9600 to nowoczesne, przenośne urządzenie cyfrowe o zasilaniu sieciowo-akumulatorowym do zastosowań w warunkach szpitalnych i ambulatoryjnych. Przeznaczone jest zarówno do pomiarów chwilowych, jak i ciągłego monitorowania SpO2 oraz pulsu pacjentów dorosłych, dzieci i niemowląt. Zastosowana cyfrowa technologia obróbki sygnału i redukcji zakłóceń Nonin PureSAT gwarantuje wysoką dokładność pomiarów u pacjentów ruchliwych lub o niskiej perfuzji.

Defibrylator AED LIFEPAK CR Plus - automatyczny
Defibrylator AED automatyczny LIFEPAK CR Plus firmy PHYSIO-CONTROL jest bardzo skutecznym urządzeniem, a jednocześnie bardzo intuicyjnym w obsłudze defibrylatorem.