Produkty

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Specjalizujemy się w dystrybucji najwyższej jakości aparatury medycznej, rehabilitacyjnej, laboratoryjnej oraz niezbędnych akcesoriów, materiałów eksploatacyjnych.
Poniżej przedstawiamy przykładowe produkty. W celu zapoznania się z pełną ofertą, prosimy o wybór odpowiedniej kategorii z menu w lewej części strony.
Jeżeli nie znajdziecie Państwo w naszej ofercie produktu odpowiedniego dla Was, prosimy o kontakt. Na indywidualne zamówienie sprowadzamy również inne produkty i akcesoria.
Przygotowaliśmy również kilka rodzajów finansowania Państwa nowej inwestycji.
ASTAR Etius U_aparat combo

Nowoczesny aparat do terapii kombinowanej, terapii ultradźwiękowej i elektroterapii 
Podobnie jak aparat Etius dysponuje dwoma w pełni niezależnymi kanałami elektroterapii. Dodatkowo posiada jeden tor ultradźwiękowy z możliwością współpracy z trzema typami głowic.
Defibrylator AED LIFEPAK CR Plus - półautomatyczny
Defibrylator półautomatyczny LIFEPAK CR Plus firmy PHYSIO-CONTROL jest bardzo skutecznym urządzeniem, a jednocześnie bardzo intuicyjnym w obsłudze defibrylatorem AED.
• EDAN iM50

iM50 to wielofunkcyjny kardiomonitor transportowy w kompaktowej obudowie z wygodnym uchwytem do mocowania przy łóżku pacjenta oraz przenoszenia.

Monitor wyróżniono nagrodą "reddot design awards".
System do kompresji klatki piersiowej LUCAS
 
Skuteczne, systematyczne i nieprzerwanie dostarczane uciski, zgodnie z bieżącymi wytycznymi AHA i ERC
 
LUCAS 2 to przenośne, łatwe w obsłudze urządzenie, przeznaczone do wykonywania zautomatyzowanych, zgodnych z wytycznymi ucisków klatki piersiowej w celu usprawnienia krążenia u pacjentów, u których nastąpiło zatrzymanie akcji serca. System LUCAS 2 wykonuje uciski z częstością i głębokością zgodną z wytycznymi 2010 AHA i ERC. Zapewnia ono również pełną relaksację klatki piersiowej po każdym ucisku oraz 50% cykl pracy, czyli taki sam czas kompresji jak i relaksacji.
Smiths Medical / Pneupac ParaPAC Plus

Respirator reanimacyjno-transportowy paraPAC plus

Wentylacja zastępcza, terapia tlenowa, PEEP, CPAP w jednym kompaktowym aparacie. Możliwość pracy w najbardziej wymagającym środowisku: karetki pogotowia, samoloty i śmigłowce, transport szpitalny, diagnostyka obrazowa MRI.

Defibrylator / Monitor REANIBEX 500 - Bexen Cardio

Lekki i solidny defibrylator/monitor zaprojektowany w miejsca gdzie rozmiar oraz wytrzymałość mają znaczenie.
 
REANIBEX 500 to kompaktowy, solidny i prosty w obsłudze defibrylator/monitor dwufazowy z kardiowersją, zaprojektowany dla służb ratunkowych i w miejsca, gdzie rozmiar oraz wytrzymałość mają znaczenie.
Posiada tryb sterowania ręcznego, AED i treningowy. Monitorowanie z 3-odpr. kabla EKG, możliwość rozbudowy w stymulację oraz saturację...
Pulsoksymetr NONIN 9700

Urządzenia pokazowe - stan dobry.


Pulsoksymetry Nonin Avant 9600 i Avant 9700 to nowoczesne, przenośne urządzenia cyfrowe o zasilaniu sieciowo-akumulatorowym do zastosowań w warunkach szpitalnych i ambulatoryjnych. Przeznaczone są zarówno do pomiarów chwilowych, jak i ciągłego monitorowania SpO2 oraz pulsu pacjentów dorosłych, dzieci i niemowląt. Zastosowana cyfrowa technologia obróbki sygnału i redukcji zakłóceń Nonin PureSAT gwarantuje wysoką dokładność pomiarów u pacjentów ruchliwych lub o niskiej perfuzji. Avant 9700 posiada kolorowy ekran graficzny, umożliwiający obserwację krzywej pletyzmograficznej i trendów mierzonych parametrów.

Defibrylator AED LIFEPAK CR Plus - automatyczny
Defibrylator AED automatyczny LIFEPAK CR Plus firmy PHYSIO-CONTROL jest bardzo skutecznym urządzeniem, a jednocześnie bardzo intuicyjnym w obsłudze defibrylatorem.
Defibrylator / Monitor REANIBEX 800 - Bexen Cardio
 
Modułowy defibrylator / monitor typu Plug&Play - nowy standard w medycynie ratunkowej.
 
REANIBEX 800 to nowoczesny, wysokiej klasy wieloparametrowy defibrylator/monitor dwufazowy.
Dzięki zastosowaniu rozwiązań modułowych typu „Plug & Play” pozwala na łatwe rozbudowywanie o nowe funkcje i opcje, praktycznie w dowolnym momencie.
Duży kolorowy wyświetlacz 8.4" umożliwia monitorowanie funkcji życiowych pacjenta.
Aspel AsCARD Grey EKG M@IL


Innowacyjny 12-kanałowy elektrokardiograf rozbudowany o możliwość podłączenia przystawki spirometrycznej SPIRO-31. Umożliwia wysyłanie zapisów badań EKG oraz dokumentacji medycznej na dowolną skrzynkę e-mail oraz inny aparat EKG (funkcja EKG-M@IL).
Aparat dedykowany dla placówek służby zdrowia otwartych na usprawnienia medyczne wynikające z zastosowań nowych technologii komunikacyjnych...