Produkty

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Specjalizujemy się w dystrybucji najwyższej jakości aparatury medycznej, rehabilitacyjnej, laboratoryjnej oraz niezbędnych akcesoriów, materiałów eksploatacyjnych.
Poniżej przedstawiamy przykładowe produkty. W celu zapoznania się z pełną ofertą, prosimy o wybór odpowiedniej kategorii z menu w lewej części strony.
Jeżeli nie znajdziecie Państwo w naszej ofercie produktu odpowiedniego dla Was, prosimy o kontakt. Na indywidualne zamówienie sprowadzamy również inne produkty i akcesoria.
Przygotowaliśmy również kilka rodzajów finansowania Państwa nowej inwestycji.
Ciśnieniomierz Welch Allyn DuraShock 44
Wyjątkowo trwały, odporny na wstrząsy i bardzo dokładny ciśnieniomierz. Ciśnieniomierz DS44 charakteryzuje się unikalnym zintegrowanym systemem mocowania manometru w mankiecie, przez co jest on mniejszy i lżejszy. Manometr posiada możliwość obrotu zegara o 360°, co umożliwia odczyt pomiaru pod dowolnym kątem. Miękka plastikowa osłona tarczy zegara stanowi dodatkowe zabezpieczenie.
HySpray - system dezynfekcji pomieszczeń i karetek metodą zamgławiania

Najprostsza dezynfekcja metodą zamgławiania. Niskie koszty dezynfekcji.
 
HySpray to rewolucyjny automatyczny system całościowej dezynfekcji pomieszczeń. Szybko unieszkodliwia i likwiduje groźne bakterie, wirusy oraz grzyby...
Pompa objętościowa Ascor AP 31
Pompa objętościowa AP31 przeznaczona jest do zastosowań w anestezji, intensywnej terapii, kardiologii, neonatologii, onkologii i inne.

NONIN 7500FO (MRI)


Nonin 7500FO (fiber optic - światłowód) to pulsoksymetr zaprojektowany specjalnie na potrzeby monitorowania niemowląt, dzieci lub dorosłych podczas badań w rezonansie magnetycznym (MRI). Urządzenie może być stosowane jako jednostka stacjonarna lub mobilna.

Aspel AsCARD Gold3


AsCARD Gold3 to 12-kanałowy elektrokardiograf łączący wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji aparatury medycznej z nowoczesnym designem klawiatury oraz wdrożeniem wielu nowych rozwiązań umożliwiającym podniesienie precyzji diagnostycznej urządzenia, poprawę walorów użytkowych oraz komfortu pracy...

Videolaryngoskop McGrath MAC

Videolaryngoskop zaprojektowany do codziennego użytku
 
Videolaryngoskop McGRATH MAC jest narzędziem uniwersalnym: nadaje się do użytku zarówno w przypadku laryngoskopii bezpośredniej jak i pośredniej. Został wyposażony w nowej konstrukcji jednorazowe, sterylne łyżki  McGRATH MAC, wykonane z trwałego polimeru optycznego.
Welch Allyn PROPAQ CS

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży.

Kardiomonitor PROPAQ CS posiada jasny i duży kolorowy ekran (przekątna 8,4 cala) Wyraźne cztery krzywe dynamiczne — w tym dwie krzywe EKG
Ekran dotykowy, ułatwiający włączanie poszczególnych funkcji.
Przenośny przyłóżkowy kardiomonitor Propaq CS to połączenie legendarnej jakości i trwałości monitorów Propaq z funkcjonalnymi rozwiązaniami, mające na celu umożliwienie świadczenia opieki medycznej na najwyższym poziomie.
Welch Allyn VSM 300


Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży.
 

Monitor funkcji życiowych serii 300 jest tak zaprojektowany, abyś mógł wybrać dokładnie te funkcje, których potrzebujesz i nie płacić za te, których nie zamierzasz używać. Jeżeli w przyszłości będziesz potrzebować innych funkcji, możesz w łatwy sposób rozbudować zestaw. Każdy aparat VSM 300 obsługuje wszystkie funkcje – pomiar pulsoksymetrii, czterosekundowy pomiar temperatury SureTemp Plus i zintegrowaną drukarkę. Możesz więc być pewien, że Twój aparat sprosta zmieniającym się potrzebom w Twoim środowisku pracy.

Welch Allyn PROPAQ LT
Niezawodność, trwałość i atrakcyjna cena to cechy tego prawdopodobnie najbardziej wszechstronnego monitora spośród urządzeń dostępnych obecnie w sprzedaży.
Propaq LT jest idealnym kardiomonitorem do współczesnych zastosowań szpitalnych, zaprojektowanym tak, aby umożliwić monitorowanie pacjentów w miejscach, w których dotychczas było to niemożliwe, zbyt skomplikowane technicznie bądź zbyt drogie.