Produkty

Kardiomonitory
Welch Allyn 1500

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży.

Niezwykle cienki 15-calowy kolorowy ekran i wyjątkowa łatwość obsługi.
Monitorowanie pacjentów w każdym wieku
Trzy tryby pracy – dla dorosłych, dzieci i noworodków – zapewniając elastyczne korzystanie z jednego kardiomonitora dla pacjentów we wszystkich grupach wiekowych.
Welch Allyn PROPAQ CS

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży.

Kardiomonitor PROPAQ CS posiada jasny i duży kolorowy ekran (przekątna 8,4 cala) Wyraźne cztery krzywe dynamiczne — w tym dwie krzywe EKG
Ekran dotykowy, ułatwiający włączanie poszczególnych funkcji.
Przenośny przyłóżkowy kardiomonitor Propaq CS to połączenie legendarnej jakości i trwałości monitorów Propaq z funkcjonalnymi rozwiązaniami, mające na celu umożliwienie świadczenia opieki medycznej na najwyższym poziomie.
Welch Allyn PROPAQ LT
Niezawodność, trwałość i atrakcyjna cena to cechy tego prawdopodobnie najbardziej wszechstronnego monitora spośród urządzeń dostępnych obecnie w sprzedaży.
Propaq LT jest idealnym kardiomonitorem do współczesnych zastosowań szpitalnych, zaprojektowanym tak, aby umożliwić monitorowanie pacjentów w miejscach, w których dotychczas było to niemożliwe, zbyt skomplikowane technicznie bądź zbyt drogie.
• EDAN iM50

iM50 to wielofunkcyjny kardiomonitor transportowy w kompaktowej obudowie z wygodnym uchwytem do mocowania przy łóżku pacjenta oraz przenoszenia.

Monitor wyróżniono nagrodą "reddot design awards".
• EDAN iM8 / iM8A / iM8B

Seria iM8 to wielofunkcyjne kardiomonitory w kompaktowej obudowie z wygodnym uchwytem do przenoszenia.
• EDAN iM9 / iM9A

Seria iM9 to wielofunkcyjne kardiomonitory w kompaktowej obudowie z wygodnym uchwytem do przenoszenia.