Produkty

Pulsoksymetry
EDAN H100B

Pulsoksymetr EDAN H-100B jest prostym w obsłudze, uniwersalnym narzędziem do monitorowania saturacji i pulsu pacjenta. Może być wykorzystywany zarówno do ciągłego monitorowania tych parametrów oraz do pojedynczych pomiarów, idealny do zastosowań zarówno w warunkach szpitalnych jak również w ratownictwie.
Zapamiętane dane mogą być odczytywane i archiwizowane w komputerze oraz drukowane.

EDAN M3

EDAN M3 to zaawansowany monitor funkcji życiowych umożliwiający monitorowanie saturacji, pulsu, temperatury oraz nieinwazyjnego pomiaru ciśnienia krwi.
Duży, kolorowy wyświetlacz, inteligentny system alarmów, komunikacja sieciowa, wbudowany akumulator oraz drukarka termiczna sprawia, że M3 zapewni wydajne monitorowanie pacjentów praktycznie w każdych warunkach.
EDAN M3A

EDAN M3A to zaawansowany monitor funkcji życiowych umożliwiający monitorowanie saturacji, pulsu, temperatury oraz nieinwazyjnego pomiaru ciśnienia krwi.
Duże wyświetlacze numeryczne LED oraz pomocniczy LCD, inteligentny system alarmów, komunikacja sieciowa, wbudowany akumulator sprawia, że M3A zapewni wydajne monitorowanie pacjentów praktycznie w każdych warunkach.
NONIN 7500

Nonin 7500 to uniwersalny przenośny pulsoksymetr cyfrowy o zasilaniu sieciowo-akumulatorowym do zastosowań zarówno w warunkach szpitalnych, jak i w opiece domowej. Może być wykorzystywany zarówno do pomiarów chwilowych i czasowego monitorowania saturacji i pulsu u osób dorosłych, dzieci i niemowląt.
NONIN 7500FO (MRI)


Nonin 7500FO (fiber optic - światłowód) to pulsoksymetr zaprojektowany specjalnie na potrzeby monitorowania niemowląt, dzieci lub dorosłych podczas badań w rezonansie magnetycznym (MRI). Urządzenie może być stosowane jako jednostka stacjonarna lub mobilna.

NONIN Avant 2120 (NIBP)


Nonin Avant® 2120 jest wielofunkcyjnym, prostym w obsłudze urządzeniem łączącym cechy cyfrowego pulsoksymetru i ciśnieniomierza elektronicznego. Może być wykorzystywany zarówno do ciągłego monitorowania jak i do pojedynczych pomiarów saturacji, pulsu i ciśnienia tętniczego krwi u pacjentów dorosłych i dzieci.

NONIN Avant 9600

Pulsoksymetry Nonin Avant 9600 to nowoczesne, przenośne urządzenie cyfrowe o zasilaniu sieciowo-akumulatorowym do zastosowań w warunkach szpitalnych i ambulatoryjnych. Przeznaczone jest zarówno do pomiarów chwilowych, jak i ciągłego monitorowania SpO2 oraz pulsu pacjentów dorosłych, dzieci i niemowląt. Zastosowana cyfrowa technologia obróbki sygnału i redukcji zakłóceń Nonin PureSAT gwarantuje wysoką dokładność pomiarów u pacjentów ruchliwych lub o niskiej perfuzji.

NONIN Avant 9700

 

Pulsoksymetry Nonin Avant 9700 to nowoczesne, przenośne urządzenie cyfrowe o zasilaniu sieciowo-akumulatorowym do zastosowań w warunkach szpitalnych i ambulatoryjnych. Przeznaczone jest zarówno do pomiarów chwilowych, jak i ciągłego monitorowania SpO2 oraz pulsu pacjentów dorosłych, dzieci i niemowląt. Zastosowana cyfrowa technologia obróbki sygnału i redukcji zakłóceń Nonin PureSAT gwarantuje wysoką dokładność pomiarów u pacjentów ruchliwych lub o niskiej perfuzji. Aparat posiada kolorowy ekran graficzny, umożliwiający obserwację krzywej pletyzmograficznej i trendów mierzonych parametrów.

NONIN PalmSat 2500


NONIN PalmSAT to nowej generacji, uniwersalny pulsoksymetr ręczny o nowoczesnym wyglądzie do zastosowań zarówno w warunkach szpitalnych jak i w ratownictwie. Przeznaczony jest do pomiaru i funkcjonalnej oceny stopnia wysycenia tlenem hemoglobiny tętniczej (SpO2) oraz pulsu pacjentów dorosłych, dzieci i niemowląt.