Produkty

• Sprzęt używany / demo
Aparaty EKG Welch Allyn CP 50
Urządzenia pokazowe - stan idealny.

Welch Allyn CP 50 - to elektrokardiograf, który za pomocą jednego przycisku wykona badanie EKG, które dalej można przeanalizować, zapisać i udokumentować dla właściwej diagnozy pacjentów. Dzięki funkcji Instant-On zapewniającej natychmiastową gotowość do pracy, obsłudze za pomocą jednego przycisku i komunikatom wyświetlanym na ekranie, wskazującym kolejność procedur, elektrokardiograf CP 50 umożliwia specjalistom o różnych poziomach umiejętności i doświadczenia uzyskanie szybkich i wiarygodnych wyników.
Kardiomonitory Welch Allyn PROPAQ LT
Urządzenia pokazowe - stan idealny.

Niezawodność, trwałość i atrakcyjna cena to cechy tego prawdopodobnie najbardziej wszechstronnego monitora spośród urządzeń dostępnych obecnie w sprzedaży.
Propaq LT jest idealnym kardiomonitorem do współczesnych zastosowań szpitalnych, zaprojektowanym tak, aby umożliwić monitorowanie pacjentów w miejscach, w których dotychczas było to niemożliwe, zbyt skomplikowane technicznie bądź zbyt drogie.
Pulsoksymetr NONIN 8500
Pulsoksymetr kieszonkowy Nonin 8500/8500M
Urządzenie pokazowe - stan dobry.

Aparat zapewnia wygodę stosowania oraz przyjazne dla środowiska rozwiązania, które sprostają Twoim wymaganiom. Urządzenie odznacza się wysoką dokładnością pomiarów nawet u pacjentów bardzo ruchliwych jak i o niskiej perfuzji. Wyposażony jest w czytelny wyświetlacz diodowy. Trójkolorowy wskaźnik perfuzji pozwala na natychmiastową kontrolę pulsu. Obudowa urządzenia jest wykonana z wysokiej jakości wytrzymałego tworzywa.
Pulsoksymetr NONIN 9700

Urządzenia pokazowe - stan dobry.


Pulsoksymetry Nonin Avant 9600 i Avant 9700 to nowoczesne, przenośne urządzenia cyfrowe o zasilaniu sieciowo-akumulatorowym do zastosowań w warunkach szpitalnych i ambulatoryjnych. Przeznaczone są zarówno do pomiarów chwilowych, jak i ciągłego monitorowania SpO2 oraz pulsu pacjentów dorosłych, dzieci i niemowląt. Zastosowana cyfrowa technologia obróbki sygnału i redukcji zakłóceń Nonin PureSAT gwarantuje wysoką dokładność pomiarów u pacjentów ruchliwych lub o niskiej perfuzji. Avant 9700 posiada kolorowy ekran graficzny, umożliwiający obserwację krzywej pletyzmograficznej i trendów mierzonych parametrów.